Şuanda 46 konuk çevrimiçi
Engin Erkiner
![]() |
|
Bir blog duyurusu | |
Diğer Yazıları |
En yeni yazılar
![]() | Bugün | 136 |
![]() | Dün | 1781 |
![]() | Bu hafta | 13013 |
![]() | Bu ay | 61050 |
![]() | Toplam | 10529474 |
Konuk Yazılar
![]() |
|
Sürgünde mücadeleci kadın olmak | |
Bütün Yazılar |
Yapay zeka: insan makine diyalogu |
![]() |
![]() |
![]() |
Yapay zeka için uygarlığın gelişiminde yeni bir aşama belirlemesi yapılır. Doğrudur ama 50 yıl öncesini unutmamak şartıyla. 50 yıl kadar önce bilgisayarların değişik alanlarda kullanılmaya başlanmasıyla da uygarlığın gelişmesinde yeni bir aşamaya geçilmişti. O aşama olmasaydı, bugünkü aşama da yaşanamazdı. Yapay zeka gelişmesinin henüz başlangıcındadır.
|